نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در تهران

واحد نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی به صورت تخصصی جهت تعمیر xioami laptop راه اندازی شده است.

لپ تاپ های شیائومی یکی از پیچیده ترین دستگاه های الکترونیکی هستند ، این دستگاه ها از قطعات زیادی تشکیل شده اند و به دلیل فضای کم این تعداد قطعات به صورت فشرده در کنار یکدیگر قرار می گیرند تا لپ تاپ ها از نظر اندازه و وزن و به دلیل مناسب بودن برای حرکت مناسب باشند. با توجه به فن آوری های بالایی که در ساخت آنها به کار رفته است ، در صورت آسیب دیدن معمولاً هزینه های قابل توجهی را برای تعمیر صاحب خود تحمیل می کنند.

اگر لپ تاپ شیائومی شما خراب است و به دنبال تعمیر آن هستید ، می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید ،  فراموش نکنید که لپ تاپ خود را به تعمیرکاران معتبر ، قابل اعتماد و باتجربه بسپارید. مطمئن شوید که درست تعمیر شده است. بنابراین دریغ نکنید و از مشاوره رایگان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در تهران بهره مند شوید.

این نمایندگی یک کیت تعمیر تخصصی برای همه دستگاه های دیجیتال از جمله لپ تاپ شیائومی دارد ، شما می توانید تخصصی ترین خدمات را با کیفیت و اطمینان بالا از نمایندگی تعمیرات شیائومی دریافت کنید.

تعمیرات مادر برد لپ تاپ شیائومی

یکی از اختلالاتی که در لپ تاپ های شیائومی رخ می دهد ، آسیب به مادربرد است. خرابی مادربرد لپ تاپ شیائومی به دلیل حساسیت این قطعه در عملکرد سایر قطعات لپ تاپ شیائومی تأثیر بسزایی دارد ، بنابراین باید سریعاً تعمیر لپ تاپ صورت گیرد. و مشکلات ایجاد شده در آن برطرف شود. ضعیف شدن  عملکرد مادربرد علائمی دارد که با مشاهده آنها می توان تصور کرد که این قطعه از کار افتاده باشد و عیب یابی دستگاه را شروع کنیم. در صورت بروز نقص و خرابی در مادربرد لپ تاپ شیائومی ، دو راه حل پیش روی ماست که هر دو در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در تهران ارائه می شوند:

  1. تعویض مادربرد لپ تاپ
  2. تعمیر مادربرد لپ تاپ
  3. عیب یابی تخصصی

در صورت وجود علائم آسیب به برد سیستم در دستگاه ، بهتر است در اسرع وقت به یکی از ارائه دهندگان خدمات مجاز تعمیر مراجعه کرده و خدمات لازم را بر روی دستگاه خود اعمال کنید. این نمایندگی یکی از مراکز فعال و پیشرو در زمینه ارائه خدمات مربوط به تعمیر مادربردهای لپ تاپ شیائومی و سایر قطعات این دستگاه است که کاربران عزیز می توانند با مراجعه به آن خدمات لازم را دریافت کنند. شایان ذکر است خدمات ارائه شده در این مرکز دارای  ضمانت می باشد.

تعمیرات هارد لپ تاپ شیائومی

تعمیر هارد لپ تاپ شیائومی  یکی از خدمات استرس زا است که در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی به کاربران ارائه می شود. این قسمت یکی از قسمت هایی است که وظیفه ذخیره اطلاعات را بر عهده دارد. در ماژول تعمیر هارد لپ تاپ شیائومی می توانیم به سرعت اطلاعات مربوط به این  لپ تاپ را به همه کاربران برگردانیم ، زیرا به خوبی می دانیم که هر اطلاعاتی روی هارد لپ تاپ از درجه اطمینان بالایی برای کاربران برخوردار است.

در این مرکز پس از بازیابی اطلاعات هارد دیسک ، می توانیم مسیر تعمیر هارد لپ تاپ را بدون تأثیر بد و منفی بر روی دستگاه شما دنبال کنیم. در واحد تعمیرات لپ تاپ شیائومی از همان ابتدا به کاربر می گوییم آیا ارزش تعمیر هارد دیسک دستگاه را دارد یا خیر ، و تنها درصورت مقرون به صرفه بودن این کار را خواهیم کرد.

همچنین به صورت تضمینی تمامی اطلاعات شما از هارد دیسک خراب استخراج خواهد شد و در اختیارتان قرار خواهد گرفت. و در صورتی که به تازگی لپ تاپ خود را از نمایندگی xioami خریداری نموده باشید به هزینه تعویض هارد لپ تاپ کاملا رایگان خواهد بود و بابت اجرت تعویض و همچنین خود هارد دیسک نو هزینه ای پرداخت نخواهید کرد. 

تعمیرات فن لپ تاپ شیائومی

فن یکی از قطعات مورد استفاده در انواع لپ تاپ ها است که در صورت خرابی قابل تعویض و تعمیر است.  نکته مهم شناسایی صحیح نوع مشکلاتی است که در فن وجود دارد و احتمال یا عدم امکان تعمیر فن لپ تاپ شیائومی است. قبل از پرداختن به خدمات تخصصی مربوط به فن لپ تاپ شیائومی ، بد نیست نگاهی به ساختار این قسمت از دستگاه و ویژگی های آن بیندازیم. همانطور که می دانید فن لپ تاپ از دو قسمت فن و سینک تشکیل شده است.

کاری که فن انجام می دهد انتقال گرما به تراشه های منتقل شده از سینک به فن خارج از لپ تاپ است. البته این کار بسته به نوع فن متفاوت انجام می شود ، یعنی. صدای فن لپ تاپ شیائومی معمولاً بسیار کم است و تا زمانی که گوش خود را به آن نبندید متوجه آن نخواهید شد اما وقتی صدای کلیک منظم از لپ تاپ شیائومی را می شنوید ، مخصوصاً اگر دمای لپ تاپ و گرمای تولید شده توسط آن باشد بدیهی است غیر طبیعی است.

در صورت داغ کردن لپ تاپ فن لپ تاپ ممکن است آسیب دیده و نیاز به تعمیر داشته باشد. می توانید برای تعمیر لپ تاپ شیائومی خود به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در تهران مراجعه کنید.

تعمیرات ال سی دی لپ تاپ شیائومی

تعمیر ال سی دی لپ تاپ شیائومی یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی است که توسط تیمی از بهترین متخصصان انجام می شود و از مدرن ترین تجهیزات تعمیر استفاده می کند. همانطور که می دانید ، بعضی اوقات به دلیل برخی اتفاقات غیر قابل پیش بینی یا بی توجهی کاربران و یا فشار به LCD لپ تاپ ، صفحه نمایش لپ تاپ شیائومی آسیب دیده و اکثر مواقع نیاز به تعویض دارند.

از آنجا که تصویر لپ تاپ شیائومی بخشی از رابط کاربری و دستگاه است ، در صورت خرابی  لپ تاپ ، دستگاه عملاً استفاده نشده و نیاز به تعمیر در اسرع وقت دارد. خوشبختانه در صورت شکستن  صفحه نمایش ، می توان ال سی دی لپ تاپ را تعویض و تعمیر کرد و پس از تعمیر دستگاه را به حالت اولیه خود بازگرداند. اگر لپ تاپ شما نیز در همین وضعیت است ، می توانید به یک مرکز تخصصی تعمیر لپ تاپ  مراجعه کرده و صفحه دستگاه خود را تعمیر کنید.

توجه داشته باشید حتما از ال سی دی اصلی لپ تاپ شیائومی استفاده نمایید مانند سایر قطعات که باید از قطعات اصلی استفاده شود.

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ شیائومی

با پیشرفت تکنولوژی و توسعه فناوری پردازش تصویر ، نوع کارت گرافیک و سرعت پردازش آن برای برخی از کاربران خصوصاً برای افرادی که در زمینه گرافیک ، طراحی و بازی فعال هستند اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. اصولاً عملکرد کارت گرافیک می تواند دریافت اطلاعات دیجیتالی و تبدیل آن به شکلی باشد که در رایانه انسان دیده می شود. چنین تبدیل با تغییر اطلاعات دیجیتال به اطلاعات آنالوگ انجام می شود.

بد نیست بدانید که اطلاعات تغییر یافته در یک لپ تاپ همیشه دیجیتالی خواهد بود ، زیرا اطلاعاتی که در لپ تاپ ها نمایش داده می شوند همیشه دیجیتال هستند. اما در صورت پردازش زیاد و استفاده طولانی مدت از لپ تاپ شیائومی ، آسیب به کارت گرافیک لپ تاپ وارد می شود – مانند سایر قسمت های لپ تاپ – و کارت های گرافیک نیاز به تعمیر دارند.

تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ شیائومی یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در تهران است که با کمک مدرن ترین تجهیزات در این زمینه و توسط تیمی از بهترین متخصصان انجام می شود. کاربران گرامی ، در صورت مواجهه با هرگونه تداخل و عدم کارایی در این قسمت از دستگاه خود ، می توانند با این نمایندگی  تماس گرفته و خدمات لازم را دریافت کنند.

هزینه تعمیرات لپ تاپ شیائومی

تعمیر لپ تاپ شیائومی یکی از مواردی است که می تواند برای ما هزینه زیادی ایجاد کند. وقتی لپ تاپ ما با مشکلی روبرو می شود هزینه تعمیر لپ تاپ برای ما بسیار مهم خواهد بود. در مرحله بعدی سعی خواهیم کرد با عواملی که در هزینه تعمیر لپ تاپ تأثیرگذار است مقابله کنیم.

امروزه لپ تاپ ها توسط بسیاری از افراد استفاده می شود و حتی افراد مسن و یا افراد ضعیف چشم می توانند از آنها و همچنین مهندسان ، دانشجویان ، گیمرها و افرادی که در وب گردی و کامپیوتر تخصص دارند استفاده کنند. آنها می توانند کارهای روزمره خود را از طریق لپ تاپ انجام دهند. بنابراین ، اگر لپ تاپ شما خراب شد ، باید فوراً آن را تعمیر کنید. در این بین هزینه تعمیر لپ تاپ یکی از اصلی ترین دغدغه های بیشتر افراد خواهد بود.هزینه تعمیر لپ تاپ بسته به آسیب وارد شده و زمان مورد نیاز برای تعمیر قطعاتی که باید تعویض یا تعمیر شوند ، متفاوت است. از جمله مواردی که می تواند در لپ تاپ آسیب ببیند و شما باید از قیمت آن اطلاع داشته باشید موارد زیر است:

  • هزینه های تعمیر مادربرد لپ تاپ
  • هزینه تعمیر لپ تاپ خراب
  • هزینه های تعمیر باتری لپ تاپ
  • هزینه تعمیر لپ تاپ پیکسلی سوخته
  • هزینه های تعویض ال سی دی لپ تاپ

قطعات اصلی

کلیه قطعات محصولات شیائومی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در تهران ، مطابق با سیاست های شیائومی ، به طور مستقیم و بدون واسطه توسط خود شرکت تهیه شده و به کشور وارد می شود. به این ترتیب می توانید از اصالت و کیفیت تمام قطعات موجود در تلفن همراه خود مطمئن باشید.

گارانتی تعمیرات

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی ضمانت تعمیرات به صورت ضمانت کتبی به مشتریان عزیز ارائه می شود. این ضمانت نامه رسمی و بسیار معتبر است. در صورت بروز مشکل در آینده ، دستگاه شما به طور رایگان توسط این ارائه دهنده تعمیر می شود.

صرفه جویی در هزینه

به دلیل واردات مستقیم قطعات اصلی شیائومی ، قیمت آن برای مشتریان مقرون به صرفه است. همچنین با نظارت و سیاست های مداوم مرکز تعمیرات شیائومی ، تمام هزینه های تعمیرات شیائومی در کمترین حالت محاسبه می شود.

متخصصین حرفه ای

تعمیرکاران شیائومی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در تهران برای اولین بار توسط متخصصان و افراد با تجربه و نامزدها انتخاب شدند. سپس دوره های لازم و دوره های تخصصی تعمیر با موفقیت به پایان می رسد. و پس از دریافت گواهی رسمی از شیائومی اجازه کار در این مرکز را خواهند داشت.

صرفه جویی در زمان

زمان تعمیرات همراه با کیفیت خدمات تعمیراتی همیشه برای مشتریان عزیز مهم بوده است. بنابراین کلیه مراحل تعمیر دستگاه در مراکز خدمات شیائومی از لحظه ثبت سفارش تا تحویل دستگاه تعمیر شده به مشتری ضمن حفظ کیفیت کار در اسرع وقت انجام می شود.

باشگاه مشتریان

نمایندگی شیائومی یک باشگاه مشتری ایجاد کرده است تا کیفیت آن را بهبود بخشد. کلیه کاربران محصولات این شرکت در صورت استفاده از خدمات تعمیرات در این مرکز ، از مزایای این طرح مانند تخفیف خرید محصولات از نمایندگی های مجاز برای فروش محصولات شیائومی در سراسر کشور بهره مند می شوند.

شعب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در تهران

شعبه مرکزی

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی شعبه مرکزی واقع در تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان 12 فروردین پلاک 1250 می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.

شعبه غرب تهران

نمایندگی تعمیرات شیائومی در غرب تهران  واقع در  میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.

شعبه شرق تهران

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شیائومی در شرق تهران به آدرس : خیابان گلبرگ غربی، بعد از میدان هلال احمر می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.