مرکز فوق تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در ایران نمایندگی تعمیرات 12 برند لپ تاپ | تعمیر توسط کارشناسان و متخصصین دوره دیده و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا | استفاده از قطعات اصلی لپ تاپ به همراه گارانتی تعمیرات و تضمین مناسبترین قیمت تعمیر لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

خدمات ارائه شده توسط مرکز فوق تخصصی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ محدود به یک مورد خاص نیست و شامل تمام خدمات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با این دستگاه است. مشتریان گرامی پس از مراجعه به تعمیرگاه لپ تاپ سامسونگ ، بسته به نوع مشکلات دستگاه خود ، به یکی از دو قسمت تعمیر سخت افزار یا نرم افزار لپ تاپ جهت اجرای خدمات تخصصی مورد نیاز لپ تاپ معیوب خود هدایت می شوند. وجه مشترک این دو قسمت وجود مهندسان باتجربه و باتجربه ای است که توانایی حل پیچیده ترین مشکلات موجود در این دستگاه را دارند.

برخی از خدماتی که با مراجعه به مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ samsung می توان بدست آورد عبارتند از: خدمات مربوط به تعمیر باتری و افزایش عمر باتری لپ تاپ ، تعمیر صفحه کلید لپ تاپ ، تعمیر صفحه لپ تاپ ، تعمیر مادربرد لپ تاپ ، نصب و ارتقا up انواع سیستم عامل لپ تاپ سامسونگ ، بروزرسانی و ارتقا لپ تاپ در تعمیرات فوق تخصصی لپ تاپ سامسونگ ، نصب و ارائه کلیه درایورهای لپ تاپ سامسونگ ، بازیابی اطلاعات در مورد لپ تاپ سامسونگ ، نصب و فروش برنامه های مختلف آنتی ویروس و فایروال با قابلیت بروزرسانی از اینترنت و ….

تعمیرات مادربرد لپ تاپ سامسونگ

مادربرد لپ تاپ samsung شما یکی از آسیب پذیرترین اجزای داخلی دستگاه است. در بسیاری از موارد ، منبع تغذیه آسیب دیده می تواند به مادربرد لپ تاپ شما آسیب جدی برساند. همچنین افزایش ولتاژ ، گرم شدن بیش از حد لپ تاپ ، جمع شدن گرد و غبار در داخل لپ تاپ و سایر عوامل مضر برای مادربرد لپ تاپ شماست. یک مادربرد معیوب معمولاً علائمی مانند خرابی دستگاه ، نمایشگر صفحه آبی ، انجماد تصویر ، پورت های دستگاهی غیرفعال و موارد مشابه را به کاربر منتقل می کند.

اگر در لپ تاپ سامسونگ خود نیز این مشکلات آزار دهنده را دارید ، به احتمال زیاد مادربرد دستگاه باید بررسی و برداشته شود. کارشناسان ما جهت تعمیر لپ تاپ ابتدا با تعویض خازن و تراشه های سوخته روی قطعه ، سعی می کنند مادربرد لپ تاپ سامسونگ شما را تعمیر کنند. اگر مشکل جبران ناپذیر باشد ، احتمالاً باید مادربرد را تعویض کنید. برای بررسی امکان تعویض مادربرد لپ تاپ سامسونگ می توانید با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

تعمیرات هارد لپ تاپ سامسونگ

مادربرد لپ تاپ سامسونگ شما یکی از آسیب پذیرترین اجزای داخلی دستگاه است. در بسیاری از موارد ، منبع تغذیه خراب می تواند به مادربرد لپ تاپ شما آسیب جدی برساند. همچنین ، افزایش ولتاژ ، گرم شدن بیش از حد لپ تاپ ، جمع شدن گرد و غبار در داخل لپ تاپ و سایر عوامل مضر برای مادربرد لپ تاپ شما. یک مادربرد معیوب معمولاً علائمی مانند خرابی دستگاه ، نمایش صفحه آبی ، انجماد تصویر ، درگاه های دستگاه غیرفعال و موارد مشابه را به کاربر منتقل می کند.

اگر در لپ تاپ سامسونگ خود نیز این مشکلات آزار دهنده را دارید ، به احتمال زیاد مادربرد دستگاه باید بررسی و برداشته شود. متخصصان ما ابتدا با تعویض خازن و تراشه های سوخته روی قطعه ، سعی می کنند مادربرد لپ تاپ سامسونگ شما را تعمیر کنند. اگر مشکل غیرقابل برگشت باشد ، احتمالاً باید مادربرد را تعویض کنید. برای بررسی امکان تعویض مادربرد لپ تاپ سامسونگ با ما تماس بگیرید.

تعمیرات فن لپ تاپ سامسونگ

اگر صداهای عجیبی از فن در لپ تاپ خود می شنوید یا پس از چند دقیقه کار با دستگاه ، دستگاه شما دوباره راه اندازی یا خاموش می شود ، اولین قدم برای حل مشکل بررسی عملکرد فن لپ تاپ است. در این حالت ، توصیه می کنیم دستگاه را روشن نکنید و برای تعمیر فن لپ تاپ سامسونگ خود با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

گرم شدن بیش از حد لپ تاپ می تواند صدمات جبران ناپذیری به CPU ، چیپست گرافیکی یا مادربرد وارد کند. اگر فکر می کنید برای لپ تاپ سامسونگ خود به فن قدرتمندتری نیاز دارید ، می توانید در کمتر از چند ساعت با Emdadino تماس بگیرید تا یک فن و تکنسین جدید برای نصب و عیب یابی شما داشته باشد!

تعمیرات ال سی دی لپ تاپ سامسونگ

خرابی ال سی دی لپ تاپ سامسونگ معمولاً با وجود آسیب دیدگی جسمی و شکستگی اتفاق می افتد. وجود لکه های سیاه یا ظاهر خطوط عمودی که حتی با راه اندازی مجدد دستگاه نیز از بین نمی روند ، نشانه آسیب دیدن لپ تاپ ال سی دی لپ تاپ سامسونگ است.

اما جای نگرانی نیست! تکنسین های امداد و نجات ما آماده کمک به شما برای تعویض صفحه ال سی دی در لپ تاپ سامسونگ و رفع مشکلات آن هستند! اگر ضربه فیزیکی باعث خراب شدن صفحه ال سی دی لپ تاپ شما شده است ، بهتر است یک بررسی کلی از دستگاه انجام دهید! این خدمات توسط تکنسین های ما در محل شما انجام می شود!

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ سامسونگ

امکان دارد برایتان پیش آمده باشد که در حالی که بازی می کنید ، فیلم تماشا می کنید یا فیلم های خود را رندر می کنید ، مدتی بمانید ، نقاط عجیبی روی صفحه ظاهر می شوند یا صفحه منجمد می شود! تکنسین های ما در واحد تعمیر لپ تاپ سامسونگ این علائم را به عنوان سو mal عملکرد کارت گرافیک دستگاه تلقی می کنند. البته در این مورد نیز باید دقیقاً عیب یابی سایر اجزای لپ تاپ خود را انجام دهید تا مشکل دقیق آن مشخص شود. در بسیاری از موارد ، آسیب رسیدن به فن دستگاه باعث افزایش دما و آسیب دیدن کارت گرافیک لپ تاپ شما می شود!

به یاد داشته باشید که تعمیر کارت گرافیک لپ تاپ سامسونگ فقط توسط متخصصانی که با ساختار چیپست گرافیکی آشنا هستند باید انجام شود! Emdadino با ارائه ابزار و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر کارت گرافیک ، خیلی زود شما را به دنیای بازی و تماشای فیلم های مورد علاقه خود بازمی گرداند! برای تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ خود می توانید به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تهران مراجعه کنید.

تعمیرات آبخوردگی لپ تاپ سامسونگ

اگر به طور تصادفی آب یا مایعات دیگری را روی لپ تاپ خود ریختید ، بهتر است عجله کنید! خرابی های لپ تاپ اغلب منجر به خرابی اجزای داخلی دستگاه مانند CPU ، RAM ، گرافیک یا مادربرد می شود! ما توصیه می کنیم قبل از اتصال به لپ تاپ تعمیر لپ تاپ سامسونگ ، لپ تاپ را کاملاً خاموش کرده و دستگاه را درست مثل یک کتاب باز وارونه کنید تا از میزان آب دستگاه کاسته شود! از این پس بهتر است در واحد تعمیرات لپ تاپ سامسونگ با تکنسین ها کار کنید!

با حضور یک تکنسین امداد و نجات در منطقه شما ، مراحل عیب یابی و تعمیر لپ تاپ فرسوده شما آغاز می شود! ابتدا با باز کردن لپ تاپ اجزای داخلی را کاملاً خشک می کنیم و سپس سلامت هر یک از قطعات را جداگانه آزمایش می کنیم. زمان نقش مهمی در بازیابی خوردگی وسایل برقی دارد! بنابراین بهتر است عجله کنید!

تعمیرات صدا نداشتن لپ تاپ سامسونگ

خاموش کردن لپ تاپ دلایل مختلفی دارد که باید در اسرع وقت شناسایی و برطرف شود. اگر لپ تاپ شما فقط هنگام استفاده از هدفون یا بلندگو قطع می شود ، لوازم جانبی ممکن است معیوب بوده و نیاز به تعمیر داشته باشد. البته تنظیمات نادرست نیز تأثیر زیادی در بروز این مشکل دارند.

خرابی درگاه صوتی لپ تاپ ، خرابی مادربرد ، کارت های صدای قدیمی یا معیوب و مشکلات لپ تاپ در لپ تاپ از دیگر دلایل گرفتگی لپ تاپ است که باید بررسی شود. اگر مشکلی در نرم افزار وجود دارد ، باید تنظیمات را تغییر دهید یا ویروس اسکن کنید. حتی ممکن است لازم باشد درایور صوتی را حذف و نصب کنید. اما اگر خود اسپیکر یا اجزای آن آسیب دیده باشند ، تعمیر لپ تاپ سامسونگ منوط به تعمیر یا تعویض است.شما می توانید برای حل این مشکل به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تهران مراجعه کنید.

تعمیرات هنگ کردن لپ تاپ سامسونگ

می توان گفت که تعلیق لپ تاپ یکی از رایج ترین مشکلات این دستگاه است و تقریباً همه کاربران آن را تجربه کرده اند. اما این مشکل زمانی حاد می شود که مرتباً تکرار شود و سیستم دائماً در حالت آویزان یا یخ زده باشد. گاهی اوقات ، در هنگام راه اندازی ویندوز ، سیستم قفل می شود و تصویر تثبیت می شود. در حالی که صدا به درستی پخش می شود ، گاهی اوقات تصویر ثابت می شود.

برای حل مشکل تعلیق لپ تاپ های سامسونگ یا مارک های دیگر ، باید منبع این مشکل را شناسایی کنید. البته ، در بیشتر موارد این یک مشکل نرم افزاری است و به ندرت پیش می آید که مشکلی در اجزای سخت افزاری داشته باشید. اگر درایور صدا معیوب است ، باید آن را برداشته و دوباره نصب کنید. همچنین می توانید ویروس سیستم را تعمیر یا برنامه های معیوب را برای تعمیر لپ تاپ سامسونگ حذف کنید. تنظیمات صدا و صدا نیز در رفع مشکل بی صدا بودن لپ تاپ مثر است.

روند تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

در اولین قدم از صاحب دستگاه سوالاتی  در مورد نقص و مشکلات ایجاد شده در دستگاه توسط کارشناسان تعمیر لپ تاپ سامسونگ پرسیده خواهد شد.
از مالک دستگاه در مورد علل احتمال ضعیف شدن عملکرد در دستگاه لپ تاپ سامسونگ سال می شود.
لپ تاپ های سامسونگ برای عیب یابی و عیب یابی آزمایش و تحلیل می شوند. نقص و نقص دستگاه پس از تشخیص توسط متخصص با صاحب دستگاه در میان گذاشته خواهد شد.
مراحلی که این متخصص قصد تعمیر لپ تاپ سامسونگ را دارد ، با صاحب دستگاه در میان گذاشته می شود تا در صورت تأیید و رضایت ، مراحل تعمیر آن آغاز شود.
در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات دستگاه ، قطعات اصلی و شرکتی در بایگانی نمایندگی لپ تاپ سامسونگ استفاده می شود. (تعویض قطعه معیوب با اجازه صاحب دستگاه انجام می شود).
پس از تعمیر و آزمایش دستگاه توسط سایر متخصصان حاضر در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ ، صاحب دستگاه برای تحویل دستگاه تماس خواهد گرفت.
در حضور مالک دستگاه ، لپ تاپ سامسونگ در محل آزمایش شد تا از صحت و قدرت آن اطمینان حاصل شود.

قطعات اصلی

کلیه قطعات محصولات سامسونگ در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در تهران مطابق با سیاست های سامسونگ به صورت مستقیم و بدون واسطه توسط خود این شرکت تهیه و به کشور وارد می شود. به این ترتیب می توانید از اصالت و کیفیت تمام قطعات موجود در تلفن همراه خود مطمئن باشید.

گارانتی تعمیرات

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ ، ضمانت تعمیرات به صورت ضمانت کتبی به مشتریان عزیز ارائه می شود. این ضمانت نامه رسمی و بسیار معتبر است. در صورت بروز مشکل در آینده ، دستگاه شما به صورت رایگان توسط این فروشنده تعمیر می شود.

صرفه جویی در هزینه

به دلیل واردات مستقیم قطعات اصلی سامسونگ ، قیمت آن برای مشتریان مقرون به صرفه است. همچنین با نظارت و سیاست های مداوم مرکز تعمیرات سامسونگ ، کلیه هزینه های تعمیر سامسونگ در کمترین حالت محاسبه می شود.

متخصصین حرفه ای

تعمیرکاران سامسونگ در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در تهران ابتدا توسط افراد خبره و نامزد و کاندیداها انتخاب شده اند. سپس دوره های لازم و دوره های تخصصی تعمیر با موفقیت به پایان می رسد. و پس از دریافت گواهی رسمی از سامسونگ اجازه کار و کار در این مرکز را خواهند داشت.

صرفه جویی در زمان

زمان تعمیرات همراه با کیفیت خدمات تعمیراتی همیشه برای مشتریان عزیز سامسونگ مهم بوده است. بنابراین ، تمام مراحل تعمیر دستگاه ها در مراکز خدمات سامسونگ از لحظه ثبت سفارش تا تحویل دستگاه تعمیر شده به مشتری ، ضمن حفظ کیفیت کار در اسرع وقت انجام می شود

باشگاه مشتریان

نمایندگی سامسونگ برای بهبود کیفیت خود یک باشگاه مشتری ایجاد کرده است. کلیه کاربران محصولات این شرکت در صورت استفاده از خدمات تعمیرات در این مرکز از این طرح مانند تخفیف خرید محصولات از نمایندگی های مجاز برای فروش محصولات سامسونگ در سراسر کشور بهره مند می شوند.

مواردی که در بخش تعمیر لپ تاپ سامسونگ قابل بررسی است

 • تعویض انواع چیپ ( Northbridge , Southbridge , VGA ) لپ تاپ سامسونگ
 • رفع مشکلات مدار SOUND لپ تاپ سامسونگ و رفع مشکلات مدار LAN لپ تاپ سامسونگ
 • رفع مشکلات مدار RTC لپ تاپ سامسونگ و رفع مشکلات مدار CLOCK لپ تاپ سامسونگ
 • رفع مشکلات مدار POWERING لپ تاپ سامسونگ
 • تعمیر لپ تاپ سامسونگ رفع مشکلات مدار PWM لپ تاپ سامسونگ
 • رفع مشکلات مدار تامین کننده ولتاژ CPU لپ تاپ سامسونگ
 • رفع مشکلات مدار باک شارژر لپ تاپ سامسونگ
 • تعمیر گرافیگ ، چیپ شمالی و جنوبی لپ تاپ سامسونگ و همچنین جریان کشی لپ تاپ سامسونگ
 • تعمیرات هارد دیسک لپ تاپ سامسونگ ( مکانیکی و الکترونیکی )
 • رفع بدسکتور لپ تاپ سامسونگ
 • بازیابی اطلاعات لپ تاپ سامسونگ
 • تست سلامت انواع هارد دیسک لپ تاپ سامسونگ
 • تعمیرات فوق تخصصی انواع درایو های نوری لپ تاپ سامسونگ ( رفع مشکلات مکانیکی و الکترونیکی )
 • تعمیرات باتری انواع لپ تاپ سامسونگ ( تعویض سلول جهت رفع مشکل تخلیه سریع باتری و تعمیر برد جهت رفع مشکلاتی از قبیل عدم برقراری ارتباط با دستگاه و … )
 • باز کردن قفل ( Bios ) انواع لپ تاپ سامسونگ یا به اصطلاح برداشتن پسورد بایوس و همچنین بروز رسانی

شعب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ

شعبه مرکزی

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ شعبه مرکزی واقع در تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان 12 فروردین پلاک 1250 می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.

شعبه غرب تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در غرب تهران  واقع در  میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.

شعبه شرق تهران

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ سامسونگ در شرق تهران به آدرس : خیابان گلبرگ غربی، بعد از میدان هلال احمر می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.