مرکز فوق تخصصی تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر در ایران نمایندگی تعمیرات 12 برند لپ تاپ | تعمیر توسط کارشناسان و متخصصین دوره دیده و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا | استفاده از قطعات اصلی لپ تاپ به همراه گارانتی تعمیرات و تضمین مناسبترین قیمت تعمیر لپ تاپ

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران در خدمت دارندگان مدل های مختلف محصولات این برند است تا تخصصی ترین خدمات تعمیر لپ تاپ لنوو را به آن ها ارائه دهد. انواع مدل های لپ تاپ و نوت بوک لنوو به صورت حرفه ای در این مرکز تعمیر و بهبود یافته است. استفاده از تجهیزات پیشرفته و نظارت بر مجرب ترین تکنسین ها در مراحل عیب یابی و تعمیرات ، تعمیرگاه لپ تاپ لنوو را به یکی از بهترین تعمیرگاه های لپ تاپ تبدیل کرده است. اگر سیستم شما دارای مشکل عملکردی است و نیاز به عیب یابی و تعمیرات تخصصی دارد ، به سادگی با این نمایندگی تماس بگیرید. همکاران ما در نمایندگی تعمیرات لنوو شما را راهنمایی می کنند و سرانجام پس از اتمام تعمیرات نرم افزار و سخت افزار ، لپ تاپ را بدون مشکل به شما تحویل می دهند.

تعمیرات کارت گرافیک لپ تاپ لنوو

بعضی اوقات برای تعمیر لپ تاپ باید کارت گرافیک خود را تعمیر کنید. یکی از مشکلاتی که معمولاً به دلیل آسیب دیدن کارت گرافیک رخ می دهد ، نبود تصویر روی صفحه است. در این حالت ، سیستم روشن شده و به خوبی کار می کند ، اما هیچ تصویر صفحه ای پخش نمی شود. البته سایر موارد مانند نمایش تصاویر به هم ریخته ، رستر شدن تصاویر روی صفحه ، درهم ریختگی رنگ و ارائه تصویر صفحه سیاه نیز نشان دهنده خرابی این قسمت است.

برای حل مشکلات کارت گرافیک لپ تاپ لنوو یا مارک دیگر در این شرایط ، این قطعه باید تعمیر یا تعویض شود. تصویر کم تحرک ، تراشه گرافیکی متورم و خالدار ، انتشار صدا در هر دو طرف خازن های سرامیکی اس ام دی در اطراف تراشه در یک تست وضعیت تراشه ، ایجاد خطوط افقی ، سفید یا تاری روی صفحه ، تنظیم مجدد و نمایش خطای صفحه آبی بعداً دیگر مشکلات دیگر کارت گرافیک در حال نصب درایور گرافیک و نمایش تصویر با رنگ آبی است. حتی بعضی اوقات حتی امکان تعمیر این قطعه وجود ندارد و متخصصان در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران کارت گرافیک را با کارت جدید جایگزین می کند.

تعویض ال سی دی لپ تاپ لنوو

بعضی اوقات مشکلات صفحه لپ تاپ به حدی است که مجبور به تغییر صفحه ال سی دی هستیم. اما تحت چه شرایطی باید ال سی دی لپ تاپ لنوو تعویض شود؟ تأثیر یکی از عواملی است که باعث خرابی لپ تاپ ال سی دی می شود. زیرا به پیکسل های صفحه برخورد می کند و به برد اصلی لپ تاپ نیز آسیب می رساند.

علائم رایج آسیب به ال سی دی لپ تاپ عبارتند از: ترک و شکاف در قسمت های مختلف ال سی دی ، تغییر رنگ در یک قسمت از ال سی دی ، نقطه سیاه بزرگ در یک قسمت از ال ای دی یا ال سی دی، خطوط افقی یا عمودی به رنگ سیاه در قسمت های مختلف تصویر ، سوختگی پیکسل ها ، شکستگی کامل و کمبود نور … برای تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ ، بهتر است با نمایندگی معتبر تعمیرات لپ تاپ لنوو تماس گرفته و این کار را به متخصصان تعمیر لپ تاپ لنوو بسپارید. اما اگر تعمیرکار لپ تاپ هستید و علاقه مند به یادگیری بیشتر هستید ، مقاله را با درس تعویض لپ تاپ ال سی دی بخوانید.

تعویض کیبورد lenovo laptop

با خرابی های رایج صفحه کلید لپ تاپ ، دکمه های لپ تاپ معمولاً کار نمی کنند. این ممکن است در مورد یک یا چند دکمه وجود داشته باشد. یا ممکن است اشتباهات هجی را مشاهده کنید. دلیل خرابی صفحه کلید لپ تاپ سخت افزار و نرم افزار است. در صورت بروز مشکلات سخت افزاری در صفحه کلید لپ تاپ ، صفحه کلید دستگاه شما از نظر سخت افزاری آسیب دیده و در برخی موارد برخی از دکمه ها کار نمی کنند و در برخی موارد کل صفحه کلید خراب می شود. پس از بررسی لپ تاپ lenovo با یک متخصص ، امکان تعمیر صفحه کلید وجود دارد و در برخی موارد ممکن است تنها راه تعویض صفحه کلید لپ تاپ باشد.

مشکلات نرم افزاری ، مانند نصب نادرست ویندوز ، نصب نادرست درایورهای لپ تاپ ، خراب شدن برنامه BIOS ، به روزرسانی BIOS و … می تواند منجر به اختلال در عملکرد صفحه کلید لپ تاپ شود که پس از عیب یابی توسط متخصص کیبورد laptop ، لنوو برطرف می شود. ما به یکی از این دو مورد دست پیدا می کنیم ، ابتدا قطعات نرم افزار را بررسی می کنیم و پس از دریافت اطلاعات در مورد صحت کار در بخش نرم افزار ، به سخت افزار رفته و از آنجا مشکل را ردیابی می کنیم.برای تعویض کیبورد   لپ تاپ خود می توانید به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران
مراجعه کنید.

تعمیر فلت لپ تاپ لنوو

فلت یکی از اجزای مورد استفاده در انواع لپ تاپ ها است که معمولاً خرابی آن به دلیل فشار زیاد به لپ تاپ اتفاق می افتد. در ساختار سخت افزاری لپ تاپ ، لپ تاپ معمولاً یا از لولا یا از داخل لولا منتقل می شود. به همین دلیل این قسمت یکی از حساس ترین و آسیب پذیرترین قسمت های لپ تاپ است. زیرا اگر ضربه ای در قسمت لولا به لپ تاپ لنوو برخورد کند ، به احتمال زیاد تصویر لپ تاپ آسیب دیده یا مادربرد و نمایشگر LCD آسیب دیده است.

خوشبختانه در صورت خرابی لپ تاپ تخت لنوو امکان تعویض و تعمیر این قطعه وجود دارد. خرابی صفحه تخت علائمی دارد که با مشاهده آسیب به این قسمت مشاهده می شود. با مراجعه به مرکز تعمیرات لپ تاپ لنوو ، تخصصی ترین خدمات مربوط به این قسمت از دستگاه را نیز می توان دریافت کرد.

تعمیرات تاچ پد لپ تاپ لنوو

یکی از رایج ترین قسمت  های لپ تاپ که دارای مشکلاتی است و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد ، صفحه لمسی لپ تاپ است ،  به خصوص اگر کاربر از ماوس استفاده نکند بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. خرابی تاچ پد لپ تاپ باعث می شود که این قسمت نتواند حرکت و موقعیت انگشت کاربر را تشخیص دهد و به هیچ یک از دستورات کاربر پاسخ ندهد.

جالب است بدانید که بیشتر اوقات مشکلات نرم افزاری مانند ویروس های سیستم یا بدافزار می تواند باعث خراب شدن تاچ پد لپ تاپ شود. با بررسی دقیق و عیب یابی منبع مشکل صفحه لمسی ، تکنسین های تعمیر لپ تاپ لنوو از نظر فنی مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری را عیب یابی می کنند و برای تعمیر تاچ پد لپ تاپ خود می توانید به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران مراجعه کنید.

تعمیرات مادربرد لپ تاپ لنوو

اگر سیستم شما به طور کامل خراب شد یا به هیچ وجه روشن نشد ، مطمئن شوید مادربرد مشکلی دارد. البته گاهی اوقات هنگام خراب شدن مادربرد ، لپ تاپ روشن می شود و از فن استفاده می شود ، اما ال سی دی تصویری را نشان نمی دهد یا لامپ لپ تاپ پس از روشن شدن چند ثانیه روشن می ماند ، اما به طور خودکار خاموش می شود.

عوامل مختلفی می توانند به ضعیف شدن عملکرد مادربرد لپ تاپ کمک کنند ، از ورود گرد و غبار به لپ تاپ تا خوردگی آب ، نوسانات برق و غیره. در صورت بروز علائم آسیب به مادربرد لپ تاپ ، ممکن است درخواست کنید که این سیستم توسط یک عامل تعمیر لپ تاپ لنوو برای عیب یابی و تعمیرات تخصصی سرویس شود.

هزینه تعمیرات لپ تاپ لنوو

برای درک هزینه تعمیر لپ تاپ لنوو ، باید مشکل دستگاه و قطعات مختلف آن را به دقت برطرف کنیم. در حقیقت ، تکنسین ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران اجزای تشکیل دهنده لپ تاپ را بررسی می کند تا ببیند کدام قطعات  آسیب دیده اند. بسته به نوع و شدت آسیب به هر قطعه ، مشخص می شود که آیا قطعه معیوب باید تعویض شود یا برای تعمیر کافی است. نکته دیگر این است که معمولاً هزینه تعمیر لپ تاپ های لنوو و مارک های دیگر برای مشکلات نرم افزاری زیاد نیست.

اما به خصوص اگر مجبور به تعویض قطعات لپ تاپ لنوو باشید ، باید آماده پرداخت مبالغ قابل توجه باشید. پس از عیب یابی دقیق ، همکاران ما هزینه تعمیر لپ تاپ لنوو را محاسبه کرده و به شما اطلاع می دهند. با این حال ، قیمت اعلام شده نهایی نیست و بسته به اقدامات انجام شده در نهایت ممکن است کاهش یا افزایش یابد.

قطعات اصلی

کلیه قطعات محصولات لنوو در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران مطابق با سیاست های مستقیم و بدون واسطه توسط خود شرکت تهیه شده و به کشور وارد می شود. به این ترتیب می توانید از اصالت و کیفیت تمام قطعات موجود در تلفن همراه خود مطمئن باشید.

گارانتی تعمیرات

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو ، ضمانت تعمیر به صورت ضمانت کتبی در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. این ضمانت نامه رسمی و بسیار معتبر است. در صورت بروز مشکل در آینده ، دستگاه شما به طور رایگان توسط این ارائه دهنده تعمیر می شود.

صرفه جویی در هزینه

به دلیل واردات مستقیم قطعات اصلی لنوو ، قیمت آن برای مشتریان مقرون به صرفه است. همچنین با نظارت و سیاست های مداوم مرکز تعمیرات لنوو ، تمام هزینه های تعمیرات لنوو در کمترین میزان محاسبه می شود.

متخصصین حرفه ای

تعمیرکاران لنوو در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران برای اولین بار توسط کارشناسان ، افراد باتجربه و کاندیداها انتخاب شدند. سپس دوره های لازم و دوره های تخصصی تعمیر با موفقیت به پایان می رسد. و پس از دریافت گواهی رسمی از L مجاز به کار در این مرکز خواهند بود.

صرفه جویی در زمان

زمان تعمیرات همراه با کیفیت خدمات تعمیراتی همیشه برای مشتریان عزیز مهم بوده است. بنابراین کلیه مراحل تعمیر دستگاه در مراکز خدمات L از لحظه ثبت سفارش تا تحویل دستگاه تعمیر شده به مشتری ضمن حفظ کیفیت کار در اسرع وقت انجام می شود.

باشگاه مشتریان

نمایندگی لنوو برای بهبود کیفیت خود یک باشگاه مشتری ایجاد کرده است. کلیه کاربران محصولات این شرکت در صورت استفاده از خدمات تعمیرات در این مرکز ، از مزایای این طرح مانند تخفیف در خرید محصولات از نمایندگی های مجاز فروش محصولات در سراسر کشور بهره مند می شوند.

خدمات تعمیرات لپ تاپ لنوو

با حضور در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران خدمات مربوط به انواع لپ تاپ های لنوو را می توان دریافت کرد. این مرکز خدمات مربوط به تعمیر لپ تاپ های لنوو را در سه قسمت جداگانه ارائه می دهد: عیب یابی ، تعمیرات سخت افزار و تعمیرات نرم افزار. در قسمت عیب یابی ، لپ تاپ های تحویل داده شده به این مرکز بررسی شده و نوع مشکلات موجود در آنها شناسایی می شود.

پس از تشخیص نوع مشکلی که در لپ تاپ لنوو رخ داده است ، دستگاه برای دریافت تعمیرات به یکی از دو قسمت تعمیر سخت افزار یا نرم افزار تحویل داده می شود. لپ تاپ تعمیر شده در نهایت توسط کارشناسان از نظر صحت عملکرد تست شده و در نهایت به مشتری تحویل داده می شود.

شعب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در تهران

شعبه مرکزی

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو شعبه مرکزی واقع در تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان 12 فروردین پلاک 1250 می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.

شعبه غرب تهران

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ لنوو در غرب تهران  واقع در  میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.

شعبه شرق تهران

نمایندگی تعمیرات لنوو در شرق تهران به آدرس : خیابان گلبرگ غربی، بعد از میدان هلال احمر می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.