نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیرات لپ تاپ اچ پی دارد.. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ های اچ پی در این نمایندگی معتبر و قابل اعتماد ریشه یابی و حل می شود. این نمایندگی واحدهای تعمیرات خود را جداگانه و مستقل راه اندازی کرده است. هر واحد ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته ای را برای صنعتگران و تکنسین ها فراهم می کند. تعمیرکاران و کارشناسان نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی دارای سال ها تجربه موفق و درخشان در زمینه خود هستند.

آنها با ساختار داخلی انواع لپ تاپ های اچ پی آشنا هستند و می توانند با انجام عیب یابی دقیق مسیر تعمیر را انتخاب و انجام دهند. نمایندگی تعمیرات اچ پی معتبر همچنین به بایگانی مجهز لوازم جانبی دسترسی دارد. به این ترتیب عملیات جایگزینی با کیفیت بالا را نیز انجام می دهد. تمام خدمات تعمیر لپ تاپ نمایندگی اچ پی با اطمینان از کیفیت معتبر ارائه می شوند.

تعمیر و تعویض باتری لپ تاپ اچ پی

عدم شارژ و روشن شدن لپ تاپ و در بعضی موارد حتی بیش از حد گرم شدن ، ممکن است باعث آسیب به باتری شود. اگر باتری خراب است ، باید سریعاً تعمیر یا تعویض شود. زیرا ادامه نقص در این قطعه می تواند سایر قطعات و اجزای دستگاه را به خطر بیندازد.

البته تعمیر باتری اچ پی یا لپ تاپ مارک دیگر معمولاً امکان پذیر نیست و بهتر است این قطعه تعویض شود. در این حالت باید برای بازگشت نرمال لپ تاپ  از باتری اصلی استفاده شود. تیم تعمیر لپ تاپ اچ پی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران پس از عیب یابی دقیق دستگاه و آزمایش باتری ، تصمیم به تعمیر یا تعویض این قطعه می گیرند.

تعمیرات فن لپ تاپ اچ پی

فن قسمت بسیار مهمی از لپ تاپ است که در صورت عدم کارکرد صحیح باعث گرم شدن بیش از حد دستگاه و به خطر افتادن قطعاتی مانند مادربرد ، پردازنده ، هارد دیسک و … می شود. صدای فن ، گیر افتادن مواد خارجی بین پره ها و آسیب دیدن این قسمت از جمله مشکلاتی است که نیاز به تعمیر فن لپ تاپ دارد.

اگر فن به درستی کار نکند ، لپ تاپ خنک نمی شود و گرمای شدید به اجزای آن آسیب می رساند. در صورت شکسته شدن تیغه ها ، روند تعمیر فن لپ تاپ اچ پی دشوارتر و گرانتر می شود. تکنسین های مرکز تخصصی تعمیرات لپ تاپ اچ پی سعی در تعمیر تخصصی فن دارند. اما در صورت نیاز به تعویض این قطعه ، آنها فقط از نمونه اصلی استفاده می کنند.پس کاربران عزیز لپ تاپ اچ پی دیگر نگران تعمیر فن لپ تاپ خود نباشند و در صورت تعمیر نشدن این قطعه تعویض می شود.

تعویض ال سی دی لپ تاپ اچ پی

تعویض ال سی دی برای لپ تاپ اچ پی نیز در لیست خدمات فروشنده اچ پی برای لپ تاپ های اچ پی قرار دارد.  ال سی دی یکی از قطعات سخت افزاری این دستگاه است. وقتی ال سی دی خراب شود ، ورودی دستگاه مسدود می شود. حتی اگر تمام اجزای دیگر ایمن باشند و هیچ مشکلی در نرم افزار وجود نداشته باشد ، اگر ال سی دی خراب باشد ، هیچ تصویری ، تصویر ثابت یا مشکل دیگری وجود ندارد ، ممکن است بتوانید به هر یک از داده های اچ پی لپ تاپ دسترسی پیدا کنید.

برای تعمیر این قسمت از لپ تاپ اچ پی ، ابتدا باید آزمایشات مختلفی را روی ال سی دی انجام دهید تا پس از عیب یابی دقیق ، تصمیم بگیرید که آیا آن را به درستی تعمیر کنید.تعمیر و تعویض ال سی دی لپ تاپ اچ پی خود را می توانید به متخصصان ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران بسپارید.

تعمیرات مادربرد لپ تاپ اچ پی

تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی نوعی سرویس دیگر از نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی است. مادربرد لپ تاپ قسمت اصلی لپ تاپ است که وظیفه کنترل پردازنده و اتصال آن به سایر قطعات را بر عهده دارد. اگر مشکلی وجود داشته باشد ، لپ تاپ نمی تواند کار کند. مادربرد تعداد و انواع درگاه های ورودی و خروجی لپ تاپ را تعیین می کند و ستون فقرات لپ تاپ است.

تغییر شکل جریان ، قسمت سوخته ، تندرست ، انفجار ، نشت و تغییر خازن ، سوختن حافظه SLOT ، نقص صوتی ، نقص در شکاف انبساط گرافیکی ، نقص در شکاف انبساط PCI و مواردی از این دست می تواند به مادربرد روی لپ تاپ آسیب برساند. . برای تعمیر مادربرد لپ تاپ اچ پی ، باید از متخصصان این زمینه کمک بگیرید.

تعمیرات تاچ پد لپ تاپ اچ پی

یکی از مهمترین اجزای لپ تاپ صفحه لمسی آن است ، زیرا جایگزین ماوس در لپ تاپ می شود. بعضی اوقات این قسمت از لپ تاپ به دلایل مختلف خراب می شود ، اما نگران نباشید ، زیرا بیشتر اوقات مشکلات نرم افزاری مانند: نصب ویروس بر روی لپ تاپ و بدافزار باعث می شود تاچ پد لپ تاپ خراب شود. در بعضی موارد ، تنظیمات گیج کننده لپ تاپ ممکن است باعث اختلال در عملکرد صفحه لمسی شود.

اگر ضعیف شدن عملکرد نرم افزار باعث خرابی صفحه لمسی لپ تاپ شده باشد ، می توانید مانند روز اول به راحتی مشکل صفحه لمسی را برطرف کرده و دوباره از آن استفاده کنید. اما اگر ضربه بر روی تاچ پد باعث شکستگی یا خراش روی آن شده باشد ، باید جایگزین شود. اگر با صفحه لمسی لپ تاپ خود مشکلی دارید ، می توانید با نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران تماس بگیرید. تکنسین های فروشنده لپ تاپ اچ پی با عیب یابی صفحه لمسی لپ تاپ شما بهترین خدمات تعمیر یا تعویض ممکن را به شما ارائه می دهند.

تعمیرات دی وی دی پلیر لپ تاپ اچ پی

یکی از مشکلاتی که در لپ تاپ های امروزی مشاهده می شود ، خرابی دستگاه پخش دی وی دی است. تخصصی ترین خدمات مربوط به حل این مشکلات و سایر خدمات مربوط به تعمیر لپ تاپ های اچ پی را می توانید با مراجعه به نمایندگی اچ پی و همچنین از طریق سرویس تعمیر در محل دریافت کنید. تعمیر دستگاه لپ تاپ به دلیل نیاز به باز شدن جعبه و جدا شدن آن از لپ تاپ فقط باید توسط متخصصانی انجام شود که در این زمینه تخصص دارند. در طی مراحل تعمیر دستگاه لپ تاپ ، درب پشت دستگاه باز شده و باتری از آن جدا می شود.

سپس تمام کابل هایی که ممکن است در فرآیند تعمیر دخیل باشند. مانند بلندگو / کابل ساب ووفر مناسب – از واحد جدا  می شوند. پس از برداشتن دستگاه ، عملکرد این قسمت از دستگاه را بررسی کرده و تعمیرات لازم را روی آن انجام دهید. اگر آسیب دیدگی دستگاه لپ تاپ تا حدی باشد که قابل ترمیم نباشد ، دستگاه معیوب پس از کسب اجازه از مالک دستگاه با دستگاه اصلی جایگزین می شود.

روند تعمیرات لپ تاپ اچ پی

1.در مرحله نخست پرسش‌هایی از صاحب دستگاه در زمینه عیوب و اشکالات ایجاد شده در دستگاه از سوی کارشناسان تعمیر لپ تاپ اچ پی پرسیده می‌شود.

2.پرسش‌هایی از صاحب دستگاه در زمینه علل احتمالی ایجاد کنندۀ خرابی و اختلال در دستگاه لپ تاپ اچ پی پرسیده می‌شود.

3.لپ تاپ اچ پی جهت عیب‌یابی و تشخیص اشکالات ایجاد شده در آن، مورد بررسی‌ و واکاوی قرار می‌گیرد. عیوب و اشکالات دستگاه پس از تشخیص توسط کارشناس ما در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی با صاحب دستگاه در میان گذاشته می‌شود.

4.اقداماتی که کارشناس جهت تعمیر دستگاه درنظر دارد با صاحب دستگاه درمیان گذاشته می‌شود تا در صورت تأیید و رضایت روند تعمیر آغاز گردد.

5.در صورت نیاز به تعویض هر یک از بخش‌های دستگاه، از قطعات اورجینال و شرکتی موجود در آرشیو نمایندگی اچ پی استفاده خواهد شد. (تعویض هر قطعه‌ی معیوب با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت).

6.پس از اتمام تعمیر و تست دستگاه توسطِ کارشناسانِ دیگر حاضر در نمایندگی اچ پی، با صاحب دستگاه جهت تحویل دستگاه تماس گرفته خواهد شد. و بعد از مراجعه صاحب دستگاه  لپ تاپ تست شده و بعد تحویل داده می شود.

قطعات اصلی

کلیه قطعات محصولات اچ پی در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران مطابق با سیاست های اچ پی مستقیماً و بدون واسطه توسط خود شرکت تهیه و به کشور وارد می شود. بنابراین می توانید از اصالت و کیفیت تمام قسمت های لپ تاپ خود مطمئن باشید.

گارانتی تعمیرات

در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی ، ضمانت تعمیرات به صورت ضمانت کتبی به مشتریان عزیز ارائه می شود. این ضمانت نامه رسمی و بسیار معتبر است. اگر مشکلی در آینده وجود داشته باشد ، دستگاه شما توسط این فروشنده به صورت رایگان تعمیر می شود.

صرفه جویی در هزینه

با توجه به واردات مستقیم قطعات اصلی اچ پی ، هزینه آن برای مشتریان مقرون به صرفه است. علاوه بر این ، با نظارت و سیاست های مداوم مرکز تعمیرات اچ پی ، تمام هزینه های تعمیرات اچ پی در کمترین حالت محاسبه می شود.

متخصصین حرفه ای

تعمیرکاران لنوو در نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران ابتدا توسط افراد و داوطلبان متخصص و باتجربه انتخاب می شوند. سپس دوره های تعمیر اجباری و تخصصی با موفقیت به پایان می رسد. و پس از دریافت گواهینامه رسمی از HP اجازه کار و کار در این مرکز را خواهند داشت.

صرفه جویی در زمان

زمان تعمیر و کیفیت خدمات تعمیرات همیشه برای مشتریان گرانقدر اچ پی مهم بوده است. بنابراین کل مراحل تعمیر دستگاه ها در نمایندگی تعمیرات ، از لحظه سفارش تا تحویل دستگاه تعمیر شده به مشتری ، ضمن حفظ کیفیت کار ، در اسرع وقت و با بالاترین کیفیت انجام می شود.

باشگاه مشتریان

مدیریت نمایندگی اچ پی یک باشگاه مشتری ایجاد کرده است تا کیفیت آن را بهبود بخشد. تمام کاربران محصولات این شرکت ، در صورت استفاده از خدمات تعمیرات این مرکز ، از مزایای این طرح مانند تخفیف هنگام خرید محصولات از فروشندگان مجاز محصولات اچ پی در سراسر دنیا ، بهره مند می شوند.

شعب نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی در تهران

شعبه مرکزی

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی شعبه مرکزی واقع در تهران، خیابان جمهوری، نرسیده به خیابان 12 فروردین پلاک 1250 می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.

شعبه غرب تهران

نمایندگی تعمیرات اچ پی در غرب تهران  واقع در  میدان کاج، خیابان سرو شرقی، نبش کوچه بهزاد، مجتمع شهریار می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.

شعبه شرق تهران

نمایندگی تعمیرات لپ تاپ اچ پی  در شرق تهران به آدرس : خیابان گلبرگ غربی، بعد از میدان هلال احمر می باشد. میتوانید از طریق نقشه زیر آدرس دقیق این شعبه را مشاهده نمایید.